Wannado Festival 2019 - Karlovy Vary | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Wannado Festival 2019 - Karlovy Vary

> Termín

18.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Největší náborový sportovní festival v České republice pro rodiny s dětmi od 3 do 18 let, to je Wannado festival. Nezáleží na tom, jestli už vaše dítě sportuje nebo se na výběr ideální pohybové aktivity teprve chystá. Festival nabízí možnost vyzkoušet si tradiční sporty, i ty, o kterých se jim ani nesnilo. Vstup je zdarma. V průběhu dne na vás čekají různá exhibiční vystoupení, rozhovory se známými sportovci, autogramiády, program s maskoty, možnost zdolat unikátní překážkovou dráhu Wannado Ninja Race a nebo si zastřílet na laserové biatlonové střelnici. Vyhrajte cenné dárky, získejte spoustu zážitků a hlavně si vyberte tu správnou aktivitu tím nejlepším způsobem. Na festivalu v Karlových Varech se můžete těšit nejen na prezentaci extraligového klubu VK Karlovarsko, ale i na bývalého kapitána volejbalové reprezentace Ondru Hudečka, který letos ukončil hráčskou kariéru a v klubu českého mistra z roku 2018 se věnuje mládeži. Takového trenéra by chtěl pro své dítě snad každý rodič, tak si ho přijďte do areálu Rolava vybrat i vy. Celý areál Rolava roztančí Dům dětí a mládeže Karlovy Vary (www.ddmkv.cz), který bude na festivalu prezentovat show dance. Spojení mnoha moderních tanečních směrů dohromady dokáže zabavit i ty nejnáročnější holčičky. Na Wannado Festivalu 2019 se představí extraligový klub HC Energie Karlovy Vary, který si pro Vás připraví celou řadu dovednostních cvičení. Na festivalu v Karlových Varech rozhodně nebude chybět ani klub SKP Hvězda Karlovy Vary, který bude v areálu Rolava ze svého portfólia prezentovat bojová umění. Konkrétně karate v tomto oddíle vede legenda reprezentace JKA ČR Richard Růžička.

> Otevírací doba

10:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Karlovy Vary
Ulice: volnočasový areál Rolava, Třeboňská 1049/92

> Komentáře