Dětský modelářský den 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský modelářský den 2019

Foto: Ivan Čermák

> Termín

01.06.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Akce Dětský modelářský den, jejíž 10. ročník se bude konat 1. června 2019 na modelářském letišti Sobínka v blízkosti pražského Zličína, je určena pro širokou veřejnost a všechny zájemce o letecké modelářství. Místo konání: Modelářské letiště Sobínka, Sobínská 233, Chrášťany Čas: 9:00 – 17:00 (doprovodný program do 16:00) Program: ukázky leteckého umění špičkových RC pilotů letadel i vrtulníků letecké ukázky začínajících i pokročilých modelářů z pražských DDM komentované letecké ukázky expozice exkluzivních modelů dramatické letecké souboje skupin Esa combat a Warbirds návštěva helikoptéry z blízkého letiště bonbónový bombardér Doprovodný program: RC simulátor - mobilní lezecká stěna - laserová střelnice - BumperBalls - skákací hrad - RC auta - hasičská technika ze Zličína - stavba balzových házedel - stavba plastikových modelů - tvořivé dílny pro slečny - plackovač - stánky s občerstvením a dobrou kávou - modelářský obchod z Benešova Soutěže o ceny: online hlasování o nejhezčí model a letovou ukázku soutěž ve stavbě plastikových modelů Vstupné: děti zdarma, dospělí 50 Kč, parkovné 50 Kč

> Otevírací doba

09:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Chrášťany
Ulice: Sobínská 233
Telefon: 724767947
E-mail: [email protected]

> Komentáře