Dětský den - Havajská párty v parku | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský den - Havajská párty v parku

> Termín

1.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Oslava dne dětí tentokrát v zámeckém parku. Čeká vás spousta havajských zábavných úkolů a soutěží v celém areálu zámeckého parku. Na každého malého návštěvníka čeká odměna. Dále se můžete těšit na havajské letní drinky, hudbu, zábavu, RC modely tanků, malování na obličej, kouzlení, balonky, skákací hrad,trampolínu... Hlavní program na pódiu: 14:00 Hudbohrátky - ZUŠ Oslavany 14:15 Vystoupení starších žáků ZUŠ Oslavany 14.30 Vystoupení dětí z MŠ Oslavany 15:00 Kouzelník Šaklin - kouzelnická představení s živými zvířaty (hrdličky, králíci, aratingy), tvarovaní balónků, kouzla s šátečky.... 16:00 Strach má velké oči - Divadlo Na Mýtině 17:00 Kouzelník Šaklin - škola kouzel pro děti 17:30 Kroužek historického šermu KROHIS Havajská zastavení v areálu parku pro Vás připravuje DDM. Těšíme se na vás, tak neseďte doma a užijte si s námi dětský den :)

> Otevírací doba

14:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Oslavany
Ulice: Zámecká 1/16, 664 12 Oslavany

> Komentáře