Noc kostelů - Velká Bíteš | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Noc kostelů - Velká Bíteš

> Termín

17.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Na co se můžete těšit na letošní Noci kostelů ve Velké Bíteši? Nechte se nalákat bohatým programem V podvečer je připraven program pro děti: malování na obličej, interaktivní hra o Cyrilu a Metoději, prohlídka věží a výtvarné dílny. Po mši svaté zahájíme Noc přednáškou Hany Lipovské, odbornice z Ekonomicko-správní fakulty MU, na téma Ekonomie a víra. Pod vedením Tomáše Křemena nám zahraje Tišnovský komorní orchestr s harfenistkou Dominikou Kvardovou a flétnistkou Anetou Herkovou. V průběhu Noci uslyšíme také dívčí farní sbor Pomněnky či sopranistku Lucii Laubovou v doprovodu Františka Fialy, varhaníka z kůru sv. Tomáše v Brně. P. Jiří Juris Jeniš nám přiblíží svou cestu na polynéský ostrov Samoa. Chybět nebudou komentované prohlídky věží. Ta hlavní bude tradičně provoněna květinami ze zahrad, luk a polí a ozdobí ji výstava obrazů bítešské malířky Zory Krupičkové.

> Otevírací doba

od 16:30

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Velká Bíteš
Ulice: Farnost Velká Bíteš, Kostelní 71

> Komentáře