Běh pro paměť národa - Třebíč | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Běh pro paměť národa - Třebíč

> Termín

18.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Běžíme pro Paměť národa, abychom nezapomněli na osudy politických vězňů, válečných veteránů, obětí holocaustu, disidentů, všech bojovníků za svobodu. Výtěžek Běhu umožní natočit a uchovat další stovky jejich příběhů. Náš běh je spíše symbolický, ale váš dar, který věnujete jako startovné, je pro nás opravdovou pomocí. Přispějete na rozšíření sbírky Paměť národa, která zachycuje životní příběhy pamětníků 20. století pro další generace. Budujeme ji společně s Českým rozhlasem a Ústavem pro studium totalitních režimů. Zázemí běhu v bývalém areálu BOPO Třebíč. Start a cíl v areálu BOPO, trasa Libušiným údolím. Součástí jsou dětské běhy a doprovodný program. 8:00–9:15 registrace na místě a vyzvedávání startovních čísel pro registrované on-line na štafetový běh 4 × 2,5 km 9:00–10:30 registrace na místě a vyzvedávání startovních čísel pro registrované on-line na 5 a 10 km 9:00–13:00 registrace na chůzí i během 1 km 9:30 start štafetového běhu 4 × 2,5 km 11:00 start běhu na 5 a 10 km 13:00 start chůzí i během 1,5 km DOPROVODNÉ AKCE program pro děti od Decathlonu prohlídka vozidel IZS program od ESKO-T program od Íčko - výroba placek stacionař Úsměv - prodej a výroba výrobků program od Třebíč zdravé město promítání Příběhů 20. století výstava volné tvorby na téma totalita PROGRAM NA PÓDIU 9:10 Drobend - školní sbor GTR 10:00 Made4Mate 10:30 Taneční vystoupení taneční skupiny M-Style 11:10 Magnis 11:45 Made4Mate

> Otevírací doba

od 8:00

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Třebíč
Ulice: Libušino údolí

> Komentáře