Běh pro paměť národa Brno | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Běh pro paměť národa Brno

> Termín

18.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Běžíme pro Paměť národa, abychom nezapomněli na osudy politických vězňů, válečných veteránů, obětí holocaustu, disidentů, všech bojovníků za svobodu. Výtěžek Běhu umožní natočit a uchovat další stovky jejich příběhů. Náš běh je spíše symbolický, ale váš dar, který věnujete jako startovné, je pro nás opravdovou pomocí. Přispějete na rozšíření sbírky Paměť národa, která zachycuje životní příběhy pamětníků 20. století pro další generace. Budujeme ji společně s Českým rozhlasem a Ústavem pro studium totalitních režimů. Běh pro Paměť národa Jihomoravský kraj, lze shrnout jako sportovní, kulturní a rodinnou akci. Patronem brněnského běhu je herec Michal Isteník (Eda z populárního seriálu MOST!), který také celý den moderuje. Běh doprovodí koncert The 6 Fireballs - 50s Rock'n'Roll Band www.fireballs.cz, děti okouzlí divadlo Anička a Letadýlko www.letadylko.cz, hitové vinyly roztočí DJ Romeo Green a vše uzavře Tom Holič – live elektronika. Součástí akce je exteriérová výstava Tenkrát v Brně a Příběhy 20. století. 1 KM rodinný běh (kapacita neomezená) čas startu upřesníme čas prezence upřesníme startovní číslo od 100 kč registrace pouze na místě 5 KM kapacita 300 běžců start v 10:30 prezence na místě 8:00–10:00 10 KM kapacita 300 běžců start v 10:30 prezence na místě 8:00–10:00

> Otevírací doba

rodinný běh, čas bude upřesněn
ostatní kategorie 8:00 - 10:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: na Střeláku, areál Anthropos

> Komentáře