Cukrárna a kavárna Oáza | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Cukrárna a kavárna Oáza

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Najdete nás přímo v centru Drásova na nově zrekonstruovaném náměstí. Zveme vás k posezení v příjemném prostředí u italské kávy, čaje nebo čokolády značky Manuel. Nabízíme i široký výběr zákusků, které denně odebíráme od dodavatelů vyrábějících pouze z čerstvých a poctivých surovin, nikoli náhražek. Kapacita cca 30 míst je v letním období rozšířena prostornou zahrádkou. Parkování je zajištěno za obecním domem, ve kterém naše kavárna sídlí. Naše provozovna je nekuřácká, bezbariérová a klimatizovaná. Rodiny s dětmi jistě ocení dětský koutek v zadní části kavárny. K dispozici máme i přebalovací pult pro nejmenší návštěvníky. V letním období nabízíme široký výběr výborné kopečkové zmrzliny od firmy Adria. V naší nabídce nechybí ani zmrzlina točená. V letní sezóně zařazujeme do nabídky ledové kávové speciality, čaje i jiné nápoje, v zimě zase horké nápoje.

> Otevírací doba

od pondělí do pátku 8-18h, v sobotu a neděli 13-18h.

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Drásov
Ulice: Náměstí

> Komentáře