Penzion Stará Hospoda | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Penzion Stará Hospoda

Foto: ..

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

2.5  (4x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pension vedený panem Rezkem a jeho manželkou se nachází na území samozvaného „Doubického království" v neporušené přírodě na rozhraní tří chráněných oblastí, a to Lužických hor, Labských pískovců a NP České Švýcarsko. Přímo v areálu pensionu je možné platit dvojí měnou: Českými korunami nebo Doubáky (kurz 100 DBK : 90 CZK). O kvalitě místních služeb se přesvědčil během svého pobytu i jeden český prezident. Objekt nabízí ubytování ve dvou i vícelůžkových pokojích s možností přistýlky s WC, stylovou restauraci, letní terasu, myslivecký salónek, letní kolibu s grilem a tanečním parketem, tenisové kurty, dětské hřiště, půjčovnu horských kol, volejbalové a nohejbalové hřiště. V letní sezóně láká okolní krajina k cykloturistickým, pěším, ale i automobilovým výletům, v obci Doubice je možnost koupání v místní vodní nádrži nebo v cca 3 km vzdálené přehradě Kyjov. Lyžařský areál v Jiřetíně pod Jedlovou je vzdálen cca 9 km. Pro běžkaře jsou vhodné podmínky přímo v okolí pensionu. Parkování v uzamykatelném dvoře. Objekt má bezbariérový přístup. Karel a Andrea Rezkovi vystavují v areálu Penzionu Stará Hospoda 316 dřevěných soch od čtrnácti různých autorů. Sochy představují nejčastěji pohádkové postavy, bájné bytosti a zvířata, kromě toho ale např. i motocykly a jiné neživé předměty a dotvářejí podobu areálu penzionu s hřišti, jezírky, posezením či kamenným bludištěm. Část soch je umístěna i v interiéru penzionu. Z celkového počtu je 57 soch malých do 50 cm, naproti tomu nejvyšší sochy dosahují výšky až 4 m. My jsme toto místo za redakci navštívili a vřele doporučujeme. Tip na krásný rodinný výlet a v okolí je spousta dalším krásných míst.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Doubice
Ulice: Doubice 172
Telefon: 412 381 432
E-mail: [email protected]

> Komentáře