Den Rodiny | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Den Rodiny

Foto: WOMEN FOR WOMEN, o.p.s.

> Termín

18.05.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Letos ještě úžasnější, zábavnější a větší :) a to díky vám. Tak přijďte s námi oslavit společně strávenou rodinnou sobotu se sportovními aktivitami a kroužky, zábavou, muzikou, kouzelníky, skvělým jídlem a také trochou té relaxace na dámském líčení! Pojďte nám pomoci znovu vytvořit nezapomenutelnou atmosféru, na kterou budeme vzpomínat :) Vstupné na akci ZDARMA Letos 18. května od 9.00 hodin Co? DEN RODINY :) Kde? V Grébovce na Praze 2 Co nás čeká? Snad úplně všechno :) od návštěvy a vyzkoušení různých mimoškolních aktivit, sportů, vědeckých kroužků a pokusů po stavění Lega; malování na obličej či na indonéské masky; a jak již je zvykem budou i jízdy na konících či seznámení se s malými zvířecími mláďaty jako jsou -> kuřátka, kachňátka, zakrslí králíčci! Pokud to stále nebude dost, je připraven několik skákacích hradů a nafukovací fotbalové hřiště. Pro tento rok jsme přichystali spousty stánků s jídlem, takže opravdu je na co se těšit ;) A na stage? Tam je na co se těšit, Eddie Stoilow, Pavel Callta, Vojta D, Anna Jůlie Slováčková, Argema, Mína, Jay Fox, Slušný Yoyo s mistry ČR a Evropy, Míša Růžičková, Freestyle s fotbalovou akademií League5 a dalši... Vše bude opět pod moderátorskou taktovkou Josefa Vágnera. na viděnou se těší WOMEN FOR WOMEN, Městská část Praha 2 a Hitrádio CITY.

> Otevírací doba

09:00-20:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Vlastislavova 152/4
Telefon: 222269841
E-mail: [email protected]

> Komentáře