Jarní kostýmované prohlídky pro děti - Provede vás Blažena! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jarní kostýmované prohlídky pro děti - Provede vás Blažena!

> Termín

30.4.2019
3.5.2019
10.5.2019
11.5.2019
19.5.2019
27.5.2019
28.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Zámek Třebíč opět ožije prostřednictvím nových představení realizovaných v rámci kostýmovaných prohlídek. Tentokrát v expozicích Valdštejnové na Třebíči a Lidé, Místa, Osudy. Předchozí představení návštěvníkům přiblížila nejenom život posledních zámeckých majitelů z rodu Valdštejnů, ale vydala se i do historie podstatně starší, a to do doby středověku, během níž na místě zámku stával klášter. Cíl všech představení však zůstává stále stejný, a to především pobavit a poodhalit špetku místní historie. Scénář a režie je již tradičně v rukou třebíčského divadelníka Jaroslava Dejla. Pro letošek secvičila muzejní divadelní společnost složená z deseti dětských herců komentovanou prohlídku s názvem Provede vás Blažena! Když historie ožívá. Ta v expozici Lidé. Místa. Osud odstartuje vždy v 10 hodin. Cílena je na dětské návštěvníky, čemuž je uzpůsobeno i vstupné, které je v plné výši 50 Kč, snížené 25 Kč a v rodinné variantě činí 110 Kč. Průvodcem během Vaší cesty expozicí bude uklízečka Blažena, která ví o všem, co se kde šustne. A že to v muzeu žije, se rozhodně přesvědčíte. Komentovaná prohlídka s názvem Osudová věštba aneb O lvu v Třebíči se odehrává v zámecké expozici Valdštejnové na Třebíči. Dozvíte se dávnou třebíčskou pověst, ve které Magistr Segni předpověděl Karlovi z Vrbna smrt způsobenou lvem. Společně s ochotníky zde vystoupí i zaměstnanci Muzea Vysočiny Třebíč. Tyto prohlídky se uskuteční vždy v 16 a 17:30 hodin. Vstupné pro jednotlivce činí 90 Kč a pro rodiny 200 Kč. Upozorňujeme, že je nezbytné rezervovat si místa předem, a to na tel. čísle 568 408 890.

> Otevírací doba

prohlídky pro děti vždy v 10:00
vždy v 16 a 17:30 hodin

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Třebíč
Ulice: Zámek Třebíč

> Komentáře