Empower the child - pohybové hry pro celou rodinu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Empower the child - pohybové hry pro celou rodinu

> Termín

18.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Dopolední hry pro mladší děti (3-12 let) Odpolední hry + rozprava: O potřebnosti her pro děti a dospělé Lektoři: Mario Večerek, Ladislav Hrazdil Pohybové hry pro děti a dospělé za zvuků hudby (balalajky), které učí koordinaci těla, síle, odvaze, bystrosti mysli a týmové spolupráci. Rytmus a tón pomáhá zdolávat různé překážky, přijmout výzvu a vejít do hravé situace. Děti spolu s rodiči mají možnost si zahrát socializační pohybové hry, které dříve (nejen na venkově) byly přirozenou součástí dětského života. Unikátní metodu na základě epigenetických způsobů rozvoje člověka a etnologických sbírek vytvořil ruský etnolog, psycholog a mistr bojového umění Andrej Karimov. Jedinečná příležitost setkat se se zakladatelem Empower the Child a zahrát si spolu s celou rodinou bude poprvé v ČR na semináři ve Zlíně v neděli 28.4. 2019. První ochutnávku těchto her ve Fryštáku vám představí certifikovaný instruktor her MARIO VEČEREK s LADISLAVEM HRAZDILEM v následném formátu: KDY: sobota 18.5. 2019 od 9 h. registrace 10:00 - 12:00 dopolední hry pro mladší děti (3-12 let) 12:00 - 14:00 přestávka na oběd (v nedaleké restauraci) 14:00 - 16:30 odpolední hry + rozprava: O potřebnosti her pro děti a dospělé (tato část je určena pro dospělé a děti od 12 let - věk puberty)

> Otevírací doba

9:00 - 16:30

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Fryšták
Ulice: Základní škola Fryšták, nám. Míru 7
E-mail: [email protected]

> Komentáře