Skaláček ve světě čar a kouzel | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Skaláček ve světě čar a kouzel

> Termín

15.7.2019 - 19.7.2019
5.8.2019 - 9.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

TANEČNÍ TÁBOR Kdo by si nepřál dostat pozvánku do školy čar a kouzel v Bradavicích? Skaláček se svými kamarády hledá nadané kouzelníky a čarodějky s výjimečnými schopnostmi. Naučí Tě jak vařit kouzelné lektvary, hrát famfrpál, poznat kouzelné tvory a společně si vyrobíte kouzelnickou hůlku, protože bez ní do kouzelnického světa nemůžeš vstoupit! Dokonalý týden v rytmu hudby a tance. Dopolední lekce vedou zkušení a pohodoví lektoři z taneční školy MG Dance, kde si děti vyzkouší několik stylů tance. Odpoledne spojíme síly a půjdeme se provětrat do přírody a prožijeme jednu z několika připravených celotáborových her. 1 den je vyhrazen na výlet. KOUZELNICKÝ TÁBOR Kdo by si nepřál dostat pozvánku do školy čar a kouzel v Bradavicích? Skaláček se svými kamarády hledá nadané kouzelníky a čarodějky s výjimečnými schopnostmi. Naučí Tě jak vařit kouzelné lektvary, hrát famfrpál, poznat kouzelné tvory a společně si vyrobíte kouzelnickou hůlku, protože bez ní do kouzelnického světa nemůžeš vstoupit! Týden plný opravdových kouzel nebo jen triků? To zjistíš s kouzelnicí Radanou, která nás každé dopoledne zavede do světa magie. Vyrobíme si také spoustu věcí, bez kterých by kouzlení nebylo to pravé. Odpoledne spojíme síly a půjdeme se provětrat do přírody a prožijeme jednu z několika připravených celotáborových her. 1 den je vyhrazen na výlet. VŠESTRANNÝ TÁBOR Kdo by si nepřál dostat pozvánku do školy čar a kouzel v Bradavicích? Skaláček se svými kamarády hledá nadané kouzelníky a čarodějky s výjimečnými schopnostmi. Naučí Tě jak vařit kouzelné lektvary, hrát famfrpál, poznat kouzelné tvory a společně si vyrobíte kouzelnickou hůlku, protože bez ní do kouzelnického světa nemůžeš vstoupit! Každý den, nevšední zážitek. Pro děti je připravený bohatý program sportovních či kreativních aktivit v okolní přírodě. První den si s sebou vezměte bílé tričko, trošku si jej vyzdobíme podle družstev. 1 den je vyhrazen na výlet VŠESTRANNÝ TÁBOR PRO PŘEDŠKOLNÍ DĚTI Tábor je vhodný pro předškolní děti od 4 do 6 let. Hravý prázdninový týden pro naše nejmenší. Programem, který je přizpůsobený věku a potřebám předškolních dětí, provází maskot Skaláček. Na děti čeká spousta zábavy, soutěží, her, ale také poznávání přírody v okolních lesích a zvířátek v naší minizoo. Samozřejmostí je pravidelná strava připravovaná našimi kuchaři doplněná o celodenní pitný režim. Určitě nezapomeneme ani na dostatek odpočinku, který je pro tento věk stejně důležitý jako samotný pohyb.

> Otevírací doba

Časový harmonogram je uveden na webových stránkách areálu.

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Vřesinská
Telefon: +420 599 520 840
E-mail: [email protected]

> Komentáře