Dětské Velikonoce na Mouřenci | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětské Velikonoce na Mouřenci

> Termín

22.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Dětské Velikonoce na Mouřenci - hra O poklad annínské sklářské královny Ludmily II. Vymýšlíte program pro děti na velikonoční pondělí? Odpoledne od 14 hodin můžete dorazit ke kostelu sv. Mořice na Mouřenci u Annína. Právě pro děti jsme připravili zábavný program. Zazní písničky a básničky. Děti budou hledat vajíčka a pozor, čeká je také dobrodružná hra. Zahrají si "O poklad annínské sklářské královny Ludmily II." Přijďte se pobavit, dozvědět něco o velikonočních a jarních tradicích a užijte volný den v příjemném prostředí. Těšíme se na Vás! Kontakt: Přátelé Mouřence, www.pratelemourence.cz, www.facebook.com/mourenec Lukáš Milota, tel. 607118846, e-mail: [email protected] POZOR! Mouřenec je dostupný jen po silnici ze Sušice - přes Dlouhou Ves - Nové Městečko a osadu Rajsko. Kvůli uzavírkám není možné přijet ani od Kašperských Hor ani od Hartmanic.

> Otevírací doba

14:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Mouřenec u Annína

> Komentáře