Pohádkový slet čarodějnic | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pohádkový slet čarodějnic

> Termín

27.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Program je hotov a můžeme se začít těšit. Slet čarodějnic se bude konat v sobotu 27.4. od 14:00 do 22:00. Rej bude letos zaměřen na pohádkový svět a pohádkové bytosti stejně jako na děti. A dospělý nezoufejte, vy si tam toho také najdete dost, tak kostýmy na sebe a hurá do pivovaru! POHÁDKOVÝ SLET ČARODĚJNIC – největší rej v Pardubicích HUDEBNÍ PROGRAM 14.00 – 17.00 – DJ Olda Tamáš 17.30 – 19.30 – country kapela JAKO VŽDY 20.00 – 22.00 – TEPLÁ BUCHTA – Kabát revival PROGRAM PRO DĚTI – 14.00 – 17.00 – aktivity pro děti – boj s drakem, lov ryb s vodníkem, vaření s čarodějkou, stavění hradu s králem, zdobení perníku s Mařenkou atd. – malování na obličej, bludiště z pivních přepravek, skákací hrad, ochutnávky přírodních limonád, – soutěže s moderátorem – pojídání koláčů, dovednostní soutěže…, – pálení čarodějnice.

> Otevírací doba

14:00-22:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: Pardubický pivovar, Palackého 250

> Komentáře