Kreativní dílna Aladine zve na jarní kurzy tvoření plné fantazie | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kreativní dílna Aladine zve na jarní kurzy tvoření plné fantazie

Foto: Zuzana Rybářová

> Termín

16.05.2019-19.05.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Kreativní dílna Aladine zve na jarní kurzy tvoření plné fantazie V kreativní dílně Aladine si díky květnovému kurzu Židlička z Provence vyrobíte vlastní originální židli, na níž se dá krásně vyhřívat na jarním sluníčku. V kurzu Gelli plate zjistíte, jak správně pracovat s touto úžasnou technikou, a pak už se jen nechat unášet vlastní fantazií. Na výběr je ještě spousta dalších zajímavých kurzů! Přijďte si vytvořit vlastní romantickou židličku, ať už ve stylu Provence, nebo Shabby Chic. Její dekorování rozhodně nebude jednotvárné. Kurz nazvaný Židlička z Provence proběhne ve čtvrtek 16. 5. (17:30 - 21:00). Pod vedením lektorky Violy Benešové se bude fládrovat, kraklovat, brousit, lepit, patinovat distress pastami a na závěr zlatit vosky. Z kurzu si odnesete vlastnoručně dekorovanou dřevěnou židličku! Možná právě chystáte dárek pro někoho blízkého a potřebujete k němu originální přáníčko. Pak zajděte v pátek 17. 5. (17.00 - 20.00) na kurz Nejnovější originální techniky – přání 4x jinak. Lektorka Magda Gieslová vyzkoušela techniky, které dodají přáníčkům starý nádech. Patří mezi ně antické gesso i technika krakelování. A pokud už plánujete letní dovolenou, určitě si nenechte ujít kurz, při kterém si vyrobíte originální cestovní deník, jehož součástí budou i staré mapy, kapsičky a záložky. Kurz Cestovní-prázdninový deník se uskuteční v sobotu 18. 5. (9.30 - 13.30). Staré rodinné recepty patří ke klenotům, které si zaslouží důstojné uchovávání. Třeba v krásné dřevěné krabičce, kterou si nabarvíte akrylem, metalickými barvami, zvýrazníte 3D pastami a celý dojem ještě podtrhnete patinovacím voskem. To vše na kurzu Rodinná kuchařka v sobotu 18. 5. (14.00 - 18.00). A hned v neděli 19. 5. (9:30 - 13:30) se koná kurz Gelli plate I. Lektorka Magda Gieslová vás provede základní technikou Gelli plate, představí vám pasty, ukáže rozmanité postupy a způsoby, jak je využít a správně aplikovat. V neděli odpoledne, 19. 5. (15.00 - 17.30) pak můžete navštívit oblíbený kurz Relaxační kreslení – Od čárky k obrázku. U šálku voňavé kávy nebo čaje proniknete do tajů obrazců a čar, objevíte magii opakujících se vzorů... Kurz jako stvořený pro nedělní rozjímání! Místo: Římská 12, Praha 2 - Kurzovna Aladine Aktuální program a více informací najdete na webu. Kurzy mají akreditaci MŠMT.

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 2
Ulice: Římská 12
Telefon: +420 603 974 047
E-mail: [email protected]

> Komentáře