Rodinný zookoutek Nová Říše | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinný zookoutek Nová Říše

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

1  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Rodinný zookoutek "Nová Říše" se nachází v malém městysi v Nové Říši, ležící nedaleko Telče. Obec obklopená lesy a obtékaná říčkou zvanou Vápovka, v níž se kdysi rýžovalo zlato. Minulost zde připomíná jen kostel a klášter. Přesto, že je Nová Říše typickou, vždy českou, zemědělskou obcí na Vysočině je zmiňovaná v dějinách hudby, literatury i výtvarného umění. Přijďte k nám po předchozí domluvě na návštěvu! - Nabízíme ukázku zvířátek ( pro děti, rodiny, školky a školy ) - Dále můžeme poskytnout komentovanou ukázku zvířatek - Blízký kontakt se zvířátky (pohlazení, pomazlení s některými zvířátky) - U nás můžete zvířátka i nakrmit - z našeho automatu (v automatu se nachází pamlsky, které jsou vhodné pro zvířátka) - Vyjížďky na poníkách do přírody s vodičem - vhodné pro děti již o 2let - Vyjíždky na velkém koňovi - Nabízíme různé akce, vhodné pro děti Při prohlídce si můžete některá zvířata pohladit. Zvířátka u nás můžete i nakrmit. Krmením, které zakoupíte u nás v automatu. Při jejich krmení přijdete na jiné myšlenky, odpočinete si v příjemném prostředí, zbavíte se stresu a všedních starostí. Nově u nás můžete nakrmit z ruky i mývali ! :-) Viky a Brumlíka. Možnost u nás k zakoupení balíčků piškotů pro ně! :-)

> Otevírací doba

Po - Ne
Dle telefonické domluvy

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Nová Říše
Ulice: Želetavská 100, 588 65
Telefon: 725 853 581
E-mail: [email protected]

> Komentáře