JEDINEČNÁ FILMOVÁ ZBROJNICE | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

JEDINEČNÁ FILMOVÁ ZBROJNICE

Foto: Housův mlýn - kolektiv

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přemýšleli jste někdy, jak vznikají zbraně a zbroje, které se objevují ve filmových či divadelních bojových scénách? Vystavené zbraně a zbroje z naší zbrojnice si zahrály v mnoha velkofilmech, divadelních hrách i muzikálech. Naleznete zde přes 3000 akčních rekvizit, a to ze všech historických epoch až po vzdálenou budoucnost a fantasy. U nás si navíc jako v jediné filmové zbrojnici v Evropě můžete vystavené exponáty nejen vyfotit, ale také vyzkoušet – pokud vám ovšem nevadí, že zbroj před vámi nosil třeba Tom Cruise:-) Navštivte naši komentovanou prohlídku, kde Vám průvodce vysvětlí podrobné detaily týkající se zbraní a zbrojí, povypráví pikantní historky z natáčení, rád zodpoví všechny zvídavé otázky a zároveň dohlédne na Vaši bezpečnost. Prohlídka trvá cca 45 minut, začátek dle sezóny: · Od 1. května prohlídky každou sobotu, neděli a státní svátky v 15:00 · Od 1.7.2019 pravidelné prohlídky 3x denně v 10:00 13:00 a 16:00 – mimo pravidelné časy prohlídky pouze pro větší počty osob. Běžné vstupné: 85 Kč/dospělí, 45 Kč/děti (6 – 15 let), rodina 240 Kč (2 dospělí a 2 děti)

> Otevírací doba

Dle sezony:
Od 1. května prohlídky každou sobotu, neděli a státní svátky v 15:00
Od 1.7.2019 pravidelné prohlídky 3x denně v 10:00 13:00 a 16:00 – mimo pravidelné časy prohlídky pouze pro větší počty osob.

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Tábor
Ulice: Pod Holečkovými sady 383
Telefon: 776630665
E-mail: [email protected]

> Komentáře