Běhej lesy Jizerská - dětské závody Dr. Max | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Běhej lesy Jizerská - dětské závody Dr. Max

Foto: .

> Fotogalerie

> Termín

31.8.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vydejte se po stopách legendárního lyžařského závodu Jizerská 50. Proběhněte se místy, která sjíždí elitní běžkaři i hobbíci při slavném závodu v běhu na lyžích. Zázemí závodu je na bedřichovském stadionu, odkud se v zimě na trasu vydávají tisíce závodníků. Sedmý závod seriálu Běhej lesy odstartuje 31. srpna. Zatímco dospělí se mohou vydat až na ultramaratonskou 50km trať, závodníci do 15 let poběží od 500 metrů do 1 kilometru. Všechny trasy vedou po měkkém povrchu, lesních stezkách v krásné české přírodě. Ve startovním balíčku najde každý malý závodník tričko Běhej lesy. Před všemi závody Dr.Max je pro děti také nachystaná rozcvička, aby se jim lépe běželo. Ve startovním balíčku malí sportovci najdou tričko a v cíli si každý vyslouží originální dřevěnou medaili. V zázemí závodu čeká bohatý doprovodný program pro celou rodinu. O vaše prcky se postaráme v Úschovně dětí Lesů ČR, kde je pohlídají zkušené vychovatelky v den závodu od začátku registrací až do vylosování tomboly. Děti se budou věnovat aktivitám v závislosti na jejich věku. Ve stanu bude také odpočinková zóna, kde si vaše ratolesti budou moci po náročných závodech oddechnout.
 Pro děti by měla být k dispozici také Lesní pedagogika. Lesní pedagogové VLS a LČR budou čekat na děti s výtvarnými dílnami, vědomostními soutěžemi i zábavou. Děti tak prožijí příjemný pobyt v přírodě a budou se moci nenásilnou formou dozvědět plno zajímavých informací o lese.
 Dětské závody mají také omezenou kapacitu, tak neváhejte a přihlaste na závody i svá dítka!
 Závodit mohou v pěti různých kategoriích:
 Benjamínci (ročníky 2013 a mladší) 
Předžáci (2011–2012) 
Nejmladší žáci (2009–2010) 
Mladší žáci (2007–2008)
 Starší žáci (2005–2006)

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Bedřichov
Ulice: Lyžařský stadion Bedřichov

> Komentáře