Klubík pro děti 0-5 let Sušice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Klubík pro děti 0-5 let Sušice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Srdečně Vás zveme na páteční Klubík, který je určen rodičům s dětmi ve věku 0-5 let, vedený v duchu waldorfské pedagogiky. Klubík bude od 16. 2. vždy v pátek (mimo školní prázdniny) od 9 do 11 hodin Cena je 150,- Kč/ lekci (při zaplacení celého měsíce dopředu 130,-/lekce) Program Klubíku Je rozdělen na dvě části - rytmickou a tvořivou-hrací. Po přivítání básničkou je nejprve rytmická část, v níž se maminky s dětmi věnují říkankám, básničkám a písničkám. Po krátké svačince pokračují tvořivou- hrací částí. Maminky vyrábí a děti jim pomáhají nebo si hrají s druhými dětmi. V raném věku se děti nejvíce učí nápodobou, proto je tvoření určeno maminkám - dítě tvoří, když vidí tvořit své rodiče, zároveň ještě nemá pevnou vůli, aby práci dokončilo, proto má možnost po celou dobu tvoření odejít si pohrát a zase se k mamince vrátit a pomáhat jí. Celý program uzavírá krátká pohádka a rozloučení. Vede lektorka Zdeňka Ánandí Barfussová, rezervace vzhledem k omezené kapacitě nutná, e-mail: [email protected] tel.: 733 15 33 10

> Otevírací doba

Pátek 9:00 - 11:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Sušice
Ulice: Lerchova 926

> Komentáře