Kulturně – vzdělávací centrum Prostor | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kulturně – vzdělávací centrum Prostor

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

PROSTOR kulturně – vzdělávací centrum Posláním je inspirovat, vzdělávat, podněcovat, pomáhat, vzájemně se obohacovat, propojovat generace, otevírat diskuze, motivovat ke spolupráci a zájmu. Prostor slouží také těm, kteří mají vlastní nápad či aktivitu a nemají vlastní místo pro realizaci. Jeho provoz byl zahájen 1. 10. 2017 a je dlouhodobým komunitním projektem Oblastní charity Sušice. Aktivity v Prostoru: * VZDĚLÁVACÍ AKCE - Realizace vzdělávacích akcí a přednášek pro školy, veřejnost i zaměstnance charity. * UMĚNÍ - Výstavy umělců, hudební vystoupení, kreativní dílny, poetické večery. setkání s umělci. * TVOŘIVÉ DÍLNY - Pravidelné kurzy, jednorázové workshopy, dílny pro MŠ, ZŠ, veřejnost. * PROSTOR PRO DĚTI - Volnočasový klub Velryba, každou středu od 14-17 hod., určený dětem ve věku 6-15 let. * PROJEKCE - Tematické projekce pro školy i veřejnost, Festival jeden svět, projekce v rámci besed. * BESEDY - Setkávání, besedy, možnost dialogu, připomenutí historické události, setkání s pamětníky, apod. *PROSTOR PRO STUDENTY - Poskytujeme prostor pro akce a projekty studentů ZŠ, Gymnázia Sušice, atd. * DOBROVOLNICTVÍ - Prostor je také kontantním místem pro dobrovolnické akce realizované Oblastní charitou Sušice. * VLASTNÍ NÁPAD - Podporujeme vlastní nápady, Prostor si lze pronajmout na jeho realizaci. Cena pronájmu je 150 Kč/hod.

> Otevírací doba

úterý: 8-12 hod
středa: 8-16 hod
čtvrtek: 8-12 hod

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Sušice
Ulice: Lerchova 926
Telefon: 731 402 914

> Komentáře