Skalka family park | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Skalka family park

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Rodinný areál Skalka je ideálním místem k aktivnímu trávení volného času i odpočinku pro rodiny s dětmi. Nachází se v ekologickém koridoru, mezi lesy a poli na okraji města Ostravy. V létě areál Skalky nabízí 32 zábavných atrakcí. Děti se vydovádějí na dětském hřišti s prolézačkami, lezeckou stěnou, malou a velkou lanovou pyramidou, která je vysoká 8m. Jsou zde houpačky, lanové pyramidy, vodní atrakce, kolotoče. Těšit se můžete na skákací hrady nebo Hop arénu, která nabízí 16 trampolín, hrací zónu, basketbalový koš a jámu s kosatkami. Můžete zde utéct do zbrusu nové virtuální reality nebo třeba rýžovat zlato a objevovat krásy Pirátské lodi. Při nepříznivém počasí je možné využít naši HOP arénu nebo třeba autodrom, který je krytý. V areálu je nově vybudovaná horská dráha Dragon, kde si užijí adrenalinovou jízdu i dospělí. Pokud vám vyhládne, je možné se občerstvit v našem bistru.V zimě si v areálu budete připadat skoro jako na horách. Areál nabízí 2 sjezdovky o délce 300 metrů, dětský skipark a kopec s délkou přes 100 metrů s dětským pásem i s vlekem. Děti mohou z kopce jezdit na bobech či sáňkách, využít sjezdovku pro jízdy na lyžích nebo snowboardu. Nejmenší se mohou učit lyžovat na malém dětském svahu. V areálu si můžete také zabruslit na zastřešeném kluzišti. V areálu se nachází minizoo, které vůbec není mini, nabízí řadu drobných i větších kontaktních zvířat, najdete zde třeba lamy, klokany, muflony a další. Celkem je zde k vidění 27 druhů zvířat, které si můžete pohladit či nakrmit. Součástí minizoo je také Skaláčkovo bludiště, kde se mohou ztratit jak děti, tak dospělí. Projdete se voliérou, z vyhlídky si prohlédnete pasoucí se kozy, nebo vystoupáte na naší Stříbrnou věž s výhledem nejen na naší minizoo. Atrakce: · Velká lanová pyramida · Skluzavky · Malá lanová pyramida · Zipline · Vzduchové trampolíny · Paleontologické naleziště · Pirátská loď · Aqua Zorbing · Lodičky · Sněhové potěšení · Jeskyně · Vodní mlýnky · Kolotoč hrnky · Rýžování zlata · Workout · Houpačky · Virtuální realita · HOP aréna · Autíčka · Skákací hrady · Kolotoč manéžka · Autodrom · Dragon · Minigolf · Tubing · Mini Zoo · Bludiště · Skaláčkova jeskyně · Stříbrná věž · Lanový park

> Otevírací doba

Informace o provozní době jsou uvedeny na webových stránkách.

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Vřesina
Ulice: Vřesinská
Telefon: +420 599 520 840
E-mail: [email protected]

> Komentáře