Skalka family park | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Skalka family park

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Příjdťe v létě na Skalku – jsme v provozu! Atrakce – minizoo – tábory - restaurace – firemní dny – svatby - oslavy Skalka family park se nachází v bezprostřední blízkosti Ostravy. Areál nabízí bohaté vyžití pro rodiny s dětmi. Děti se vyřádí na atrakcích, rodiče si odpočinou v lehátku, s kávou, na slunečné terase. Mezi atrakcemi najdete – skluzavky, průlezky, kolotoč, autíčka, skákací hrady, trampolínové centrum. Projít se můžete v naší minizoo, kde najdete i kamarády našeho maskota Skaláčka. Při teplém počasí si děti užijí zorbing na vodě. Pro letní sezónu plánujeme dobudovat obrovskou 8m lanovou pyramidu, bludiště avelkoutubingovou dráhu. Tří-patrová budova v alpském stylu nabízí sál se samostatnou terasou pro oslavy a svatby, stylovou restauraci, salónek, bistro a venkovní terasy.Restaurace si zakládá na sezónnosti, proto v každém ročním období dochází k obměně jídelního lístku.Po celý rok se zde můžete těšit na zajímavé menu a víkendové akce.V létě na terasách grilujeme. Umístění areálu, v přírodě u lesa, je ideálním prostředím nejen pro svatby, ale i jiné významné rodinné události – křtiny, narozeniny, oslavy, smuteční hostiny atd. Díky velkému sálu, který se nachází nad restaurací, je možnost uspořádat firemní akce, večírky a meetingy. Na jedné z teras se nachází svatební altánek a dominantou tohoto svatebního místa je kovaný strom uměleckého kováře p. Schwancara, požehnal mu biskup ostravsko – opavské diecéze, Msgre. Lobkowitz. Pořádáme také příměstské tábory, inline kurzy, parkourovéworshopy, bike-kempy, příměstské školy v přírodě, výlety pro školy/školky, sportovní dny. Novinkou letošních táborů je nevšední zážitkový tábor Survivor, kde se společně za pomoci profesionálních záchranářů, vojáků a dalších děti naučí, jak přežít v lese bez moderních vymožeností anebo jak pomoci kamarádovi v nouzi. Letos poprvé na tábory bereme i děti předškolního věku. Pořádáme akce pro veřejnost, primárně zaměřené na zábavu pro děti. Naši návštěvníci oceňují především blízkost města, přitom v srdci přírody, zázemí a gastronomii. Akce pro děti či gastro akce najdete na našem facebooku či webu. Těšíme se na vaši návštěvu. Tým areálu Skalka

> Otevírací doba

Informace o provozní době jsou uvedeny na webových stránkách.

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Vřesina
Ulice: Vřesinská
Telefon: +420 599 520 840
E-mail: [email protected]

> Komentáře