Hauenštejnské čarování | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hauenštejnské čarování

> Termín

27.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Hauenštejnské čarování bude probíhat 27. dubna 2019 od 11 do 22 hodin. Pro děti máme připravenou dobrodružnou hru s tématickými úkoly na oslavy jara, přírodní magie i hledání pokladů, které se na noc čarodějnic odkrývají. Připravené jsou i soutěže. Takže malé čarodějnice, malí čarodějové, mágové, alchymisté připravte si správný oděv, promažte košťata, nabrušte hůlky, vyleštěte magické koule a ukažte hradu, že jste nejlepší! Zapálíme hranici a upálíme na ní symbolickou čarodějnici. Na hradě je možné i přespat (místa si však rezervujte včas) a vlastní program protáhnout do pozdních nočních hodin a oslavit magickou noc s námi. O bujarou atmosféru se postará MARTA A RASPUTIN A na hradní pohodu Vás naladí SILBEGRIM. Prostor rozvlní tanečnice MALIKA LAJLA TRIBE. Krev zatuhne v žilách při kláních šermířů MORTIS (Kynšperk nad Ohří) a skupiny DIES MORTIS (Rakovník) A co by to bylo za pálení čarodějnic bez ohně? O ten se postará Ohnivé divadlo IGNIS. Dnem i nocí Vás provede Filip Neumann VSTUPNÉ: dospělí 150,-Kč děti 100,-Kč rodinné 450,-Kč (až tři děti do 10 let)

> Otevírací doba

11:00 - 20:00

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Krásný Les
Ulice: Horní hrad (Hauenštejn)

> Komentáře