Ekocentrum Oldřichov v Hájích | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ekocentrum Oldřichov v Hájích

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Obecně prospěšná společnost Ekocentrum Oldřichov v Hájích byla založena v roce 2001. Vznik společnosti inicioval Suchopýr o.p.s., který byl společně s Obcí Oldřichov v Hájích prvním zakladatelem. V roce 2005 se stal třetím zakladatelem společnosti Liberecký kraj. Původním posláním společnosti byla obnova 300 let staré hrázděné zemědělské usedlosti pro potřeby ochrany přírody a environmentálního vzdělávání. Se zvyšujícími nároky na zajištění stále se rozšiřujících aktivit byl areál ekocentra postupně rozšiřován o další objekty. Prvním z objektů byla farma s původními českými plemeny hospodářských zvířat. Následovala výstavba „Slunečního domu“ kde vznikla ubytovací kapacita pro školní třídy a rodiny s dětmi. V suterénu objektu se nachází přírodovědná expozice „Jizerky všemi smysly“, která zábavnou formou přibližuje návštěvníkům rozmanitou přírodu Jizerských hor. Nabízíme: Ubytování Ekokemp Dům přírody Českého ráje Expozice Jízda na koni Restaurace Programy pro školy

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Oldřichov v Hájích
Ulice: Oldřichov v Hájích 5
Telefon: 778 535 967
E-mail: [email protected]

> Komentáře