Interaktivní výstava Leonardo | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Interaktivní výstava Leonardo

> Termín

7.5.2019-24.11.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Jedinečná zážitková výstava Leonardo, inspirující děti i dospělé, dává návštěvníkům příležitost seznámit se s Leonardovými vynálezy, uměním a vědeckou prací hravou a poutavou formou. K příležitosti 500. výročí úmrtí slavného renesančního umělce Leonarda da Vinci je připravena výstava v krásných podkrovních prostorách nové budovy Solnice na Piaristickém náměstí v Českých Budějovicích. Pro školy Zarezervujte si výstavu Leonardo pro Vaši třídu a navíc získáte zdarma vstup i do kreativních prostor Leonardia. Více informací na tel. čísle: 728 839 434 Otevírací doba Pro veřejnost úterý - neděle 11.00-18.00 hod. Pro školy pondělí - pátek 8.30, 10.30, 12.30, 14.30 Nutná rezervace předem! Vstupné: Děti a dospělí 80 Kč dospělí 100Kč rodinné (2 dospělí+3 děti) 280Kč Senioři a ZTP 50 Kč Školní skupiny (nad 10 dětí) 50Kč (2 os. jako doprovod zdarma) Co můžete zažít na výstavě Leonardo? digitálně manipulovat a promítat obrazy Mona Lisy otestovat si své pozorovací schopnosti v malovacím kvízu reprodukovat Leonardovy nákresy naučit se novým technikám kreslení zúčastnit se Poslední večeře zatočit Vitruviánským mužem postavit Leonardův přenosný most sestavit anatomické modely pohovět si, případně inkubovat svou kreativitu v pohodlí odpočinkové zóny manipulovat modely vynálezů, včetně mechanického křídla a různých mechanických strojů stavět geometrické struktury manipulovat modely vynálezů, včetně mechanického křídla a různých mechanických strojů hrát si ve velkém modelu Leonardova slavného vojenského tanku dozvědět se, jak Leonarda inspirovala příroda… to a mnohem více

> Otevírací doba

Út-Ne 11:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: České Budějovice
Ulice: Solnice, Piaristické náměstí

> Komentáře