Venkovní zážitková hra Hledání ztracené Atlantidy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Venkovní zážitková hra Hledání ztracené Atlantidy

Foto: Luboš Pavel

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.5  (2x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Zábavná stopovací hra pro celou rodinu. Půjdete po stopách ztracené Atlantidy a dozvíte se mnohé o její existenci. Také si rozluštíte tajnou zprávu, najdete listiny v kořenech stromu a ještě mnoho dalšího. Trasa vede přibližně údolím Botiče a trvá tři hodiny.  Start a cíl je deset minut chůze od stanice metra Háje.  Vyrazit můžete kdykoli sami s plánem hry. Plán hry si můžete stáhnout ze stránek pořadatele ve formátu PDF a mít ho v tabletu, telefonu nebo si ho vytisknout. Na konci cesty vás čeká schránka s „pokladem“. Pravá stopovačka hlavně obsahuje požadavek najít správný směr. K tomu jsou v největší možné míře využity znamení, vyskytující se přirozeně po cestě. K určení směru je třeba trochu všímavosti, logiky a důvtipu. Příběh má své vyústění, pointu, překvapivé odhalení. Odměnou z absolvování hry má být pro děti i rodiče výprava do míst, která jsou sama o sobě krásná, zajímavá a dobrodružná, a výprava zajímavější a napínavější než jen sledování žluté či modré turistické značky. Ukázka z plánu hry Zastavení první   Vyprávění:  Ten dávný kontinent se rozprostíral uprostřed moře. Jednoho dne povstal z vln a po mnoha staletích se do nich zase ponořil. Jak se to všechno událo, vám poví náš příběh, naše pátrání po ztracené Atlantidě.   Na první křižovatce u zvířecích ohrad rozluštěte z informačí cedule tajnou zprávu, kudy máte pokračvat dál.   Na křižovatce se dejte 15 L 5 15 16    ke  12 16 18 19 20,    22 A 12      33 A      16 H 23 A 29 16 21      15 22 9 A 15 16 S 20 Ě 9 5 20          12          L 5 S 21.   Na doplnění používejte písmenka z textu informačí cedule. První dvě věty bíle napsané vlevo dole.   Zastavení druhé   Jděte podél hráze kolem stoletých dubů. U toho posledního překroče potok a směřujte stále dál až k štěrkové cestě.

> Otevírací doba

Celodenně

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 4
Ulice: K Milíčovu 100/8
Telefon: 776003711
E-mail: [email protected]

> Komentáře