Dronfest 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dronfest 2019

Foto: Ondrej Tuhacek

> Termín

1.6.2019 - 2.6.2019

> Hodnocení

5  (4x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Dronfest 2019 Dronfest - největší český festival bezpilotního letectví, který vznikl v západočeské metropoli. Město Plzeň jeho prostřednictvím zvyšuje informovanost o tomto rychle se rozvíjejícím průmyslu a představuje vlastní aktivity, které na poli UAV realizuje. Festival si rychle získal oblibu mezi návštěvníky z tuzemska i zahraničí, nabízí jedinečnou podívanou, za kterou lidé neváhají ujet stovky i tisíce kilometrů. V letošním roce festival proběhne o víkendu 1. a 2. června v Cukrovarské ulici v Plzni. Veletrh firem, přednášky i závody se uskuteční společně na jednom místě, v areálu naší FPV arény. Jediný a největší festival svého druhu v ČR. Dronfest je zařazen mezi největší akce svého druhu na SVĚTĚ. V jediné městské FPV aréně v České republice startují ZÁVODY V FPV LÉTÁNÍ a EXHIBICE PILOTŮ. Nevšední podívaná plná akrobatických kousků láká davy lidí. Velkoplošná obrazovka snímá záznam z pilotových brýlí, zážitek je tak opravdu autentický. Užitečné informace přinášejí také PŘEDNÁŠKY na nejrůznější témata, například Jak se stát pilotem, Legislativa, použití dronů nebo přednášky zajímavých osobností jako Petr jan Juračka, Radim Kolibík a další. Součástí akce je pravidelně VELETRH FIREM. Návštěvníci zde shlédnou desítky dronů těch nejvýznamnějších výrobců bezpilotních letounů. Zároveň se mohou zeptat vystavovatelů - odborníků na cokoliv, co je zajímá.

> Otevírací doba

10:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň
Ulice: Cukrovarská 19
Telefon: 702229936
E-mail: [email protected]

> Komentáře