Hroznatův běh Jaro 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hroznatův běh Jaro 2019

> Termín

28.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Manželé Jiříkovi s podporou města Hroznětín pořádají: HROZNATŮV BĚH JARO 2019 Hlavní závod: 5 km (+ i -160m převýšení) a 17 km (+ i - 708m převýšení) Start na stadionu a poté výběh do lesů v Hroznětíně a cíl opět na stadionu. Trasy závodu vymyslel Martin Jiřík ultra trail běžec, takže nudná jistě nebude. Na dlouhé trase bude 2x občerstvovačka. Občerstvení bude i na stadionu. Kategorie: Hlavní závod na 5 km muži a ženy (start je cca v 10:45hod.): od 13 do 18 let od 19 do 39 let od 40 let výše Hlavní závod na 17 km muži a ženy (start v 10:00hod.): od 18 do 39 let od 40 let výše Pro děti máme připravené trasy na stadionu (start v cca 10:05hod. postupně dle kategorií): do 5 let jeden okruh od 6 let do 8 let dva okruhy od 9 let do 12 let 2 km v terénu kategorie dívky a chlapci REGISTRACE: Startovní čísla mají omezený počet a proto mají přednost předem přihlášení. Na e-mail: Pokud chcete registraci urychlit můžete se dopředu přihlásit na email: [email protected] Napište vaše jméno a příjmení, rok narození, tým a trasu kterou chcete běžet. Registrace přes e-mail bude ukončena v sobotu 27.4. ve 12.00hod. V den závodu: Na stadionu u základní školy od 9.00 do 9.45 hod. JE NUTNÁ PRO VŠECHNY KATEGORIE. Prosíme buďte na registraci včas. Dostanete startovní číslo a občerstvení. STARTOVNÉ JE DOBROVOLNÉ A VÝTĚŽEK BUDE POUŽIT NA DOBROČINNÉ ÚČELY. VÍCE INFORMACÍ DOPLNÍME PŘED ZÁVODEM. Trasy závodu jsou pestré pro širokou veřejnost. Zázemí naleznete v prostorách školy, kde jsou šatny a sprchy. Děkujeme za případné pomocníky, hlaste se u Janan. Informace: Janan Jiříková tel.: 608 211 363 [email protected] Akci pořádá Město Hroznětín a moc děkujeme partnerům. Konání akce umožnil podnik Lesy České republiky, s. p.

> Otevírací doba

10:00 - 14:00

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Hroznětín
Telefon: 608 211 363
E-mail: [email protected]

> Komentáře