Startujeme! aneb Pastýřská 70 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Startujeme! aneb Pastýřská 70

Foto: .

> Termín

6.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zoologická zahrada Děčín zve na zahájení 70. návštěvnické sezóny a recesistický závod v běhu na běžkách... Program akce: - slavnostní otevření expozice chápanů středoamerických - závod Pastýřská 70 (ve spolupráci s Konkordia Děčín) - představení Běžkařská odysea Závod Pastýřská 70 je recesistický závod pro děti i dospělé v běhu na běžkách bez sněhu v retro stylu. Soutěžit se bude ve třech kategoriích: děti, ženy, muži. Vybavení (běžky a boty) bude možné zapůjčit přímo v zoo. Představení Běžkařská odysea - Bratři v tričku: Výlet je závodem, jehož hlavní cena je zážitek. V tomto ohledu jsou tito muži nejlepšími závodníky z nejlepších – skuteční šampióni. Dokonce větší, než si sami myslí. Dva běžkaři ztraceni v mapě i v ročním období, bok po boku, avšak v jedné stopě podstupují běžkařskou odyseu – bludnou pouť s nejasným koncem i průběhem! Hole vzhůru, vosk na knír, čaj na kuráž a krok sun krok! Doménou Bratří v tričku je sebeironie, žonglování, předmětová manipulace a laskavý humor. Diváci budou psychicky i fyzicky vtaženi do děje ať se děje co se děje. Žádná stopa? Nevadí, tohle představení není žádná klasika!

> Otevírací doba

14:00 až 17:00

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Děčín
Ulice: Žižkova 1286/15

> Komentáře