Colours of Ostrava 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Colours of Ostrava 2019

> Fotogalerie

> Termín

17.7.2019 - 20.7.2019

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Colours of Ostrava je multižánrový mezinárodní hudební festival každoročně pořádaný od roku 2002 v Ostravě. Od roku 2012 se koná v úchvatném prostředí Dolních Vítkovic - bývalém areálu hutí, dolů a železáren. Festival ale myslí i na celé rodiny, a proto neváhejte a přijeďte i s dětmi. Pro ně je připravena obrovská zóna s programem. Krom toho děti do 140cm mají vstup na festival zdarma! Workshop souboru Small Island Big Song, jehož členové pochází z několika ostrovů v Tichomoří. Kromě vystoupení vás naučí tance Hoko (Velikonoční ostrov), Tamure (Tahiti), Ilsin (Tchaj-wan) i Haka (Nový Zéland) La Sbrindola - italská dvojice předvede neuvěřitelnou show plnou žonglování a bubnování Těšit se můžeme také na Čiperky, kapelu Bombarďák, Nezávislou divadelní scénu SemTamFór, „týnejdžrovskou“ kapelu Docela, Veverku Terku a Myšku Klárku i na Klauny na volné noze Divadelní workshopy – Jak se dělá divadlo, Science show, Taneční workshopy i Latino street dance show Svou tvořivost ukážete nejen na obrovském sprejovacím plátně, ale také v rukodělných dílničkách Součástí zóny budou také:  Soutěžní cesta ČEZ Family Parku o hodnotné ceny  Herní zóna v režii Firemky s.r.o.  Pohybová dráha pod vedením projektu Pohybová všestrannost  Deskové hry společnosti MINDOK  Malování na obličej a Balonkové víly od Jinálka a Áji  Prolézačky, houpačky kroket i velká pirátská loď  Dětská scéna s hlídáním dětí  Vybavený kojící stan Na Colours of Ostrava se chystá i náš tým a budeme vás o dění na festivalu přůběžně informovat. Jedeme samozřejmě s dětmi!!!

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Dolní oblast Vítkovice

> Komentáře