Studio Artteta | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Studio Artteta

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Studio ArtTeta - tvořivé keramické a výtvarné dílny pro děti i dospělé s art kavárničkou a obchůdkem nabízí široké spektrum služeb: hlídání dětí s výtvarnou činností a tvoření rodičů s dětmi celoroční tvořivé kroužky a kurzy pro děti i dospělé tematické víkendové workshopy pro veřejnost netradiční oslavy narozenin s tvořením exkurze s tvořením pro školy, školky a instituce externí hlídání dětí v domácnostech možnost pronájmu prostoru k pořádání akcí tvořivého zaměření možnost zakoupení dárkových poukázek art studiová kavárnička možnost uspořádání výstav tvořivě a umělecky zaměřených škol či umělců příměstské tvořivé tábory nejen o letních prázdninách realizace interiérových dětských koutků s originální výzdobou studiový obchůdek s originálními dárkovými předměty zakázková výroba originálních výrobků z keramiky externí předváděcí akce výtvarného tvoření na akcích, ve školkách, školách... hlídání dětí na akcích s výtvarnou činností na soukromých nebo firemních akcích, svatbách apod.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec
Ulice: Soukenné náměstí 2a/669
Telefon: 605 213 044
E-mail: [email protected]

> Komentáře