Restaurace Gemer | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Restaurace Gemer

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Naše restaurace Vám nabízí široký výběr ze stálého jídelního a nápojového lístku, pravidelné polední Menu s nabídkou čtyř různých hlavních jídel & stálou nabídku více druhů naší pizzy každý všední den. V letní sezóně a když počasí dovolí pro Vás denně připravujeme speciality z udírny a grilu (masitá žebra, steaky, domácí klobásky, čerstvý pstruh, nebo třeba grilovaný hermelín). Objednat si můžete přímo na letní zahrádce v našem “grilovacím” zázemí, tak i u servírek přímo ke stolu, ať už sedíte venku, nebo uvnitř... K dispozici je Vám jak naše otevřená letní zahrádka, i zastřešená “zimní” terasa s dětským koutkem v těsné blízkosti. Disponujeme také svou vlastní pizzerii s rozvozem, kde mimo pestrou nabídku různých druhů pizzy nabízíme i všechny druhy našich Burgerů, nebo třeba marinovaná kuřecí křídélka. • Najdete nás v těsné blízkosti autobusového nádraží, nedaleko centra města Jeseník.

> Otevírací doba

pondělí - čtvrtek, neděle: 10:00 - 22:00
pátek - sobota: 10:00 - 24:00

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Jeseník
Ulice: Náměští Svobody 875
Telefon: 702 172 777

> Komentáře