Letní dětský tábor v Itálii | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Letní dětský tábor v Itálii

Foto: Zuzana Fojtíková

> Termín

12.07.2019 - 21.07.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Letní dětský tábor v Itálii - Lido Adriano (15 km od města Ravenna).Písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Residence Belvedere je vybavena dvěma bazény. Ubytování je zajištěno v 6lůžkových apartmánech (3 x 2 lůžka v pokoji), koupelnou se sprchovým koutem a dvěma balkony. Pro děti jsou rezervována spodní patra s nejbližším přístupem k moři. Cena 6 990.- Kč zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem z nástupních míst Praha, Plzeň, Horní Planá (do nástupního místa si dopravu rodiče zajistí na vlastní náklady), plnou penzi + pitný režim (začínáme večeří, končíme večeří), závěrečný úklid, služby delegáta, služby zdravotníka, vedoucí, pojištění proti úpadku CK, vstupenku do zábavného parku Mirabilandia, Pojištění LV a úrazu není v ceně zájezdu! Pobyt je vhodný pro děti od 7 let (po ukončené první třídě). Bližší informace a přihlášku získáte na [email protected], tel.606574760 Foto z předchozích ročníků FCB: TáboryVLS.

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Pod Juliskou 1621/5
Telefon: 606574760
E-mail: [email protected]

> Komentáře