Chata na Luckém vrchu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Chata na Luckém vrchu

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Chata na Luckém vrchu ve Žďárských vrších je vhodná pro turisty, rodiny s dětmi a skupiny. Stojí osamoceně na okraji lesů s krásnými výhledy do dalekého okolí. Pokoje jsou dvou, tří a čtyřlůžkové s umyvadly s teplou a studenou vodou. Na každém patře jsou dvojsprchy a mužské a ženské WC. K dispozici je infrasauna, lednička, mrazák a mikrovlnka. Možnost objednání polopenze či plné penze. Strava domácí. Celková kapacita max. 38 lůžek, v depandanci (finské domky) 2 x 6 lůžek. Parkování je přímo u objektu. Areál se rozkládá na téměř dvou hektarech a obsahuje travnaté plochy k rekreaci, hřiště, dětské prolézačky, venkovní pink-ponkové stoly, ruský kuželník a venkovní ohniště s možností grilování. Celý areál je obrácen k jihu a je chráněn před severními větry.Široká možnost pohodlných pěších vycházek a cyklovýletů do okolí.

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Polička
Ulice: Lucký vrch
Telefon: 602 533 789
E-mail: [email protected]

> Komentáře