Velikonoční jarmark vědy a techniky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Velikonoční jarmark vědy a techniky

> Termín

5.4.2019 - 6.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Velikonoční jarmark vědy a techniky je akce pro školy i celé rodiny. Věříme, že z nabídky našich aktivit si vyberou všichni napříč generacemi. A co vás letos na jarmarku čeká? Můžete se přijít podívat, jak pracuje 3D tiskárna a odnést si hlavolam, který pro vás na místě vytiskne. Vyzkoušíte si fyzikální a chemické pokusy s vajíčky. Namalujete si kraslici pomocí LEGOrobota. V hlavomorně se potrápíte s hlavolamy, šiframi a logickými úlohami. Svůj um v sestavování elektrických obvodů vyzkoušíte na elektronické stavebnici Boffin. Zahrát si můžete řadu deskových her. Například oblíbené Lazer maze nebo Gravity maze. Jistě vás zaujmou hrátky s roztomilými roboty. Čeká na vás Evobot, Sphere a neodolatelný Beebot, kterého zvládnou naprogramovat, tak aby prošel bludištěm, i ti nejmladší vědci. Na nejmenší myslíme v dětském koutku, kde si mohou hrát s nejrůznějšími Montessori aktivitami, rozvíjejícími dětskou kreativitu. Nebude chybět ani výtvarná dílnička, kde si vyrobíte krásná velikonoční přáníčka. S šikovným a přátelským restaurátorem objevíte, jak krásný materiál je dřevo, a pod jeho vedením si z něj něco vyrobíte. V rámci jarmarku se můžete těšit také na promítání Ozvěn Ekofilmu - českých i zahraničních soutěžních filmů z filmového festivalu Ekofilm 2018. Ale to zdaleka není vše! Program stále upravujeme a přidáváme nové aktivity. O všech novinkách vás budeme informovat na našem Facebooku. Těšíme se na vás

> Otevírací doba

9:00

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Prostějov
Ulice: Dukelská brána 25/7

> Komentáře