Aparthotel Hartmanice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Aparthotel Hartmanice

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Apartmány jsou řešeny velkorysým způsobem, s jednou oddělenou ložnicí od prostorného obývacího pokoje s kuchyní, samozřejmostí je koupelna vybavená rohovou vanou, ideální pro příjemnou relaxaci po Vašich výletech.Součástí apartmánového domu je stylová kavárna s výbornou kávou, jedinou na Šumavě, domácími dorty a limonádami. Plně zařízené apartmány na Šumavě, s komfortním prostorem (cca 50 m²), ideální pro rodiny s dětmi, ale i skupiny, s možností vlastního vaření ve vybavených kuchyních. Pro rodiny s dětmi máme v prostorách Aparthotelu připravené dětské hřiště a v CAFE 27 dětský koutek, ve dvoře zatřešené posezení, kde je vám k dispozici zdarma gril, a další nezbytnosti pro Váš odpočinek. Samozřejmostí je dětská postýlka a židlička, stolní hry. Na dosah se nachází spousta vyhledávaných turistických a kulturních cílů. Tyto apartmány svou plnou vybaveností a komfortním prostorem cca 50 m² uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Pro gurmánsky založené hosty jsme schopni udělat rezervaci v nedaleké Hospůdce U Štěpána, ze známého TV pořadu "Ano, Šéfe!".

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Hartmanice
Ulice: Hartmanice 27
Telefon: +420 731 458 267
E-mail: [email protected]

> Komentáře