Kojení a nošení dětí na těle | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kojení a nošení dětí na těle

> Termín

19.3.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Nabízíme jak individuální podporu kojení, tak v kruhu dalších maminek. Pokud se chcete setkat v soukromí Vašeho domova či Centra Lotos, můžeme domluvit soukromé setkání. Individuální setkání s porodní asistentkou Kamilou Pětvalskou si můžete domluvit na tel. 605171782, cena setkání je 600 Kč za hodinu. Pro skupinová setkávání vznikl oblíbený workshop: Kojení jako součást soužití dítěte s matkou, který je vhodný pro maminky s prenatálními dětmi jako předporodní příprava na kojení, tak pro maminky s již dětmi narozenými. Aktuální termín: 20. 11. 2018 9.00 - 12.00 Centrum Lotos Cena workshopu 500 Kč za osobu. Tento workshop vysvětluje přirozenost dětí projevovat a uspokojovat své potřeby v těle a na těle matky. Budeme hovořit a na přítomných dětech uvidíme širokou škálu reflexů a signálů důležitých při kontaktu tělo na tělo, díky kterým můžeme rozlišovat a naplňovat potřeby ke spokojenosti dětí a maminek. Dítě v náručí matky vysílá zřejmé signály pohybem, zrakem, zvukem, pachem a také pláčem,což pro maminku může být někdy matoucí při nošení a kojení.

> Otevírací doba

16:00 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Českobratrská 230/26
Telefon: 420 605 171 782
E-mail: [email protected]

> Komentáře