Lukáš Netík | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lukáš Netík

Foto: Lukáš Netík

> Termín

7.6.2019 - 9.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Víkendový kemp v Černém Dole je určen pro děti i dospělé. Je zkrácenou variantou našich prázdninových příměstských táborů. Pokud váháte, zda jsou pro Vaše děti týdenní in­-line kempy to pravé, dejte jim šanci, ať o tom mohou samy rozhodnout. Nebo si i Vy vyzkoušejte na vlastní kůži, co přesně je čeká. Centrum kempu: Černý Důl kemp je určen pro děti i dospělé možnost individuální i skupinové výuky in-line víkend je zaměřen na kolečkové brusle, na kterých Vás naučíme od prvních krůčků i zlepšíme styl dle vaší výkonnosti možnost vyzkoušení zkrácené varianty prázdninového týdenního in-line kempu (jak fungují naše příměstské kempy) zajištění stravy 2x denně svačina, 2x teplý oběd a pitný režim po celý den završením kempu je in-line závod o věcné ceny se slavnostním vyhlášením možnost zapůjčení bruslí na celý víkend pro děti i dospělé Program: výuka bruslení netradiční doprovodný program zábava svačiny a oběd obratnostní závod závěrečné vyhlášení Doplňující aktivity: bezpečnost pohybu na bruslích, fotbal na bruslích, street florbal, in-line překážky (jak nejrychleji získat stabilitu na bruslích), podjížděčka, fotbal na bruslích, slalom, sbírání koleček a možná proběhne i freestyle in-line ukázka :-) 4 různé rodinné programy se zvýhodněnými cenami do 20.4.2019: 990 Kč program DĚTSKÝ VÍKEND - postaráme se Vám přes sobotu a neděli přes den o Vaše uličníky, naučíme je bruslit či je zdokonalíme (skupinová výuka) 1250 Kč program DOSPĚLÝ VÍKEND - v době výuky Vašich dětí naučíme i Vás, případně rozšíříme další dovednosti (skupinová výuka) 650 Kč program ZKRÁCENÁ VÝUKA - nabízíme jen pro dospělé, 2 hodiny výuky na bruslích v sobotu a 2 hodiny výuky v neděli (skupinová výuka) Program INDIVIDUAL - individuální výuka pro nejefektivnější výsledky Vaše nebo dětí - maximálně 2 osoby na jednoho instruktora (o rezervace individuální výuky prosíme napsat předem na e-mail [email protected])

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Černý Důl
Ulice: Černý Důl 75
Telefon: 734143624
E-mail: [email protected]

> Komentáře