Otvíráme Nepomuk! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Otvíráme Nepomuk!

> Termín

27.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Den otevřených dveří památek a muzeí. Zahájení turistické sezóny 2019. Navštivte běžně nepřístupné interiéry historických staveb: věž kostela sv. Jakuba Většího, bývalou kapli Božího těla, historické podzemí, dvůr arciděkanství, barokní chalupu č. p. 30, sklepy Na Knárovce, měšťanský dům U Petrů, Ateliér-K v Rodném domě Aug. Němejce a další působivá místa. Vydejte se na komentované prohlídky s průvodci. Nakupte regionální produkty na farmářských trzích s živou hudbou. Shlédněte vystoupení hudebníků i válečníků z časů dávno minulých. Seznamte se s historickými řemesly. Ochutnejte moravská vína, rybí speciality nebo kuchyni našich babiček. Prohlédněte si zdarma místní muzea. Zahrajte si s dětmi poznávací kvíz a dostanete odměnu! Program: Prohlídky objektů: 10:00 - 16:00 hodin Komentované prohlídky Šternberského dvora: 10:00 - 16:00 hodin (vstupenky pouze v předprodeji) Komentované procházky Svatojakubské náměstíčko s Hanou Černohousovou (začátek v 10:00 a ve 13:00 na Přesanickém náměstí) - zdarma a bez rezervací Komentované procházky Zelenohorská aneb Svatojánská cesta s Pavlem Kroupou a Hanou Staňkovou (začátek v 11:00 a ve 14:00 u Kaple Božího těla, Plzeňská 238) - zdarma a bez rezervací Občerstvení od Nepomuckých kuchařinek: 10:00 - 15:00 hodin (Svatojánské muzeum, Přesanické náměstí 1) Muzikohraní - 10:00 - 16:00 hodin (Svatojánské muzeum, Přesanické náměstí 1) - jedná se o hudební dílnu, při které si na rytmické nástroje zahrají děti i dospělí. Poznají hudební nástroje z Afriky, Asie i Evropy. Duo Dubnička&Lahoda: 10:00 - 13:00, začátek vždy v půl a celou hodinu (Svatojánské muzeum, Přesanické náměstí 1) - hrají písničky pro děti i dospělé a společně s dětmi je také skládají. Během vystoupení vás naučí, jak se písnička dělá, a napíšete spolu novou, vlastní píseň - třeba právě o Nepomuku. Vystoupení je ideální pro rodiče s dětmi. Rytíři Žichovice: 13:30 - 16:00, začátek vždy v půl a celou hodinu (Svatojánské muzeum, Přesanické náměstí 1) - šermířská klání, ukázky dobových zbraní a vybavení Koncert Sisus Ralsis + Adolpho Gang (swing-folk-punk): od 20:00 (Kavárna na Zelenohorské poště, Zelenohorská 76)

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Nepomuk

> Komentáře