Hotel Horní Pramen | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hotel Horní Pramen

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Hotel se nachází na jižním svahu obráceném k centru Špindlerova Mlýna a má terasu s překrásným výhledem na celé horské středisko. Horní Pramen nabízí ubytování ve 38 pokojích se základním vybavením. Některé z těchto pokojů také disponují balkónem. Hlavní důraz je kladen na pohodlí zde pobývajících návštěvníků a splnění veškerých jejich požadavků. Tento cenově dostupný hotel nabízí útulné pokoje s příjemnou restauraci a výbornou snídaní. Můžete se zde také pobavit při hraní stolního tenisu, stolního fotbalu nebo kulečníku. Rodiny s dětmi pro změnu ocení dětský koutek pro své malé ratolesti. Návštěvníci hotelu mohou dále využít lyžárnu, bezplatné parkoviště popřípadě krb či gril. Hotel disponuje také prostory pro pořádání konferencí a společenských událostí. Nově hotel pro své hosty zavedl půjčování koloběžek, horských kol a elektrokol. V zimě hotel zajišťuje transport k hlavním lyžařským střediskům (skitaxi) a půjčování lyžařské a snowboardové výstroje (na vyžádání).

> Otevírací doba

Dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Špindlerův Mlýn
Ulice: Špindlerův Mlýn 25
Telefon: 732 166 167
E-mail: [email protected]

> Komentáře