Chata Milíře | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Chata Milíře

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Už jako děti jsme sem jezdili za krásnou přírodou, zdravým vzduchem a místem, kde vyběhneme ze dveří rovnou do lesa. Svou polohou chata Milíře vybízí k sportovním aktivitám. V letním období se zde nabízí mnoho možností pro výlety po okolních turistických stezkách a cyklistických trasách, které Vás provedou po hřebenech Krkonoš. Přímo v Peci je pak zábavní park s bobovou dráhou, opičí lanovou dráhou, dětským hřištěm a novou kabinkovou lanovou dráhou na Sněžku. V zimním období se můžete naplno věnovat oblíbeným sněhovým radovánkám, a tím je určitě lyžování. Na výběr máte ze dvou možností. A to pro větší a pokročilejší 300 m dlouhou sjezdovku s vlekem, který je 400 m od chaty směrem na Modrý důl, a pro vášnivé a náročné lyžaře je možnost vyžití na deseti sjezdových tratích v lyžařském centru v Peci pod Sněžkou. Ke sjezdovkám si pohodlně sjedete a zpět na chatu Vás dopravím. Pro zpříjemnění pobytu Vám zdarma nabízíme k zapůjčení běžecké lyže, sáňky, boby, kluzáky, horská kola, trampolínu, ping pong, kuželky, minigolf. Pro nejmenší pak prolézačky, houpačky a pískoviště. K večernímu posezení pod hvězdami je k dispozici ohniště a gril na terase. Při nepříznivém počasí máte možnost posezení ve společenské místnosti s dětským koutkem, v jídelně nebo u krbu, zahrát si můžete společenské hry, šipky nebo stolní fotbálek – samozřejmě zdarma. Po krásném letním výletu či vyčerpávající zimní lyžovačce člověku řádně vyhládne a v takovém případě se o Vás skvěle postará má žena svou chutnou domácí kuchyní. K dobré kuchyni patří také dobré pití, a to je zase moje parketa. Nabídnu Vám točená pivka – Svijany, Plzeň, točenou Kofolu a malinovku, svařáček, grog nebo punč… Co třeba káva Lavazza, nějaký ten panáček, vínko, ale to už je na Vás. Nezapomeneme na prcky – mohou zkusit pohár, palačinky, vdolečky… Postaráme se o Vás tak, že se domů vrátíte o nějaké to deko hezčí. Parkování je pro hosty během celého pobytu zdarma. Ubytovaným klientům nabízíme „kartu hosta“, která Vám umožňuje čerpat výhody a slevy ve vybraných zařízeních v Peci pod Sněžkou.

> Otevírací doba

Dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Pec pod Sněžkou
Ulice: Pec pod Sněžkou 105
Telefon: 723 949 444
E-mail: [email protected]

> Komentáře