HOTEL HORIZONT **** | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

HOTEL HORIZONT ****

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

1  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V hotelu Horizont vám poskytneme kvalitní služby, odpovídající čtyřhvězdičkovému hotelu, ale hlavně příjemné a přátelské prostředí. V každém ročním období u nás najdete možnost odpočinku i sportovního a kulturního vyžití. Naleznete zde také profesionální zázemí pro Vaše firemní i soukromé akce. V hlavní zimní sezóně a hlavní letní sezóně je zajištěn animační program pro děti 6 dní v týdnu. Wifi připojení je Vám k dispozici samozřejmě zdarma v celém hotelu. Hotel Horizont nabízí ubytování v Krkonoších přímo v centru Pece pod Sněžkou ve 149 moderně vybavených pokojích. K dispozici je: 127 dvoulůžkových pokojů - některé s možností přistýlky | 3 apartmá | 5 pokojů superior | 14 rodinných APARTMÁNŮ***FIRN nedaleko hotelu Všechny pokoje jsou plně vybaveny pro Vaše maximální pohodlí. Na přání lze některé z nich propojit, což je výhodné zejména pro rodiny s dětmi. Většina také nabízí nádherný výhled na Pec pod Sněžkou a krkonošské hřebeny.

> Otevírací doba

Nepřetržitě

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Pec pod Sněžkou
Ulice: Velká Pláň 141
Telefon: 499 861 111
E-mail: [email protected]

> Komentáře