RC Pelíšek Buštěhrad | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

RC Pelíšek Buštěhrad

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Buštěhradský pelíšek je občanské sdružení, které bylo zaregistrováno u MV 30. 1. 2004. Slouží k setkávání, vzdělávání a aktivnímu trávení volného času především maminek a jejich dětí, zváni a vítáni jsou však i tatínkové a další rodinní příslušníci. Je členem Sítě MC o.s. Rodinné centrum poskytuje maminkám na mateřské dovolené prostor pro vzájemné setkávání za účelem pomoci, výměny zkušeností, udržování jejich profesní orientace a sebevědomí a možnosti osobního růstu. Rodiče mohou nalézt v RC inspiraci pro výchovu dětí, podnětný herní repertoár a získávají tak alternativu pro "dlouhé" dny s dítětem. Děti se zde seznamují s kolektivem, poznají nové kamarády a mají možnost zapojit se do různých aktivit. Tato skutečnost otevírá možnost nenásilného přechodu do dětského společenství bez neustálé přítomnosti rodičů a usnadňuje nástup do mateřské školy. V RC jsou vítány maminky budoucí a nastávající stejně tak jako rodiče s většími i menšími dětmi. Přijďte mezi nás!

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Buštěhrad
Ulice: Kladenská 207/38, Buštěhrad
Telefon: +420 739 771 706
E-mail: [email protected]

> Komentáře