SPORTOVNÍ DEN Brno | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

SPORTOVNÍ DEN Brno

> Termín

17.2.2019
9.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Jedná se o zábavnou půldenní akci, kde děti absolvují hravou formou 9 cvičení. Každé z dětí odchází s individuálním doporučením vhodných sportů a s radostí z objeveného nadání. Celosvětový program pomáhající dětem odhalit jejich POHYBOVÝ TALENT a ZAMILOVAT SI SPORT. Najdeme TEN PRAVÝ SPORT pro Vaše DÍTĚ. Pomocí 9ti jednoduchých a hravých testů fyzických předpokladů doporučíme vašemu dítěti sporty, na které má přirozený talent! SportAnalytik byl vyvinut ve spolupráci s FTVS Karlovy Univerzity a doposud ho absolvovalo více než 400 000 dětí ve více než 10 zemích světa. Harmonogram akce 09.00 Příchod a registrace 09.30 Zahájení Sportovního dne 11.30 Ukončení Sportovního dne 12.00 Vyhodnocení a předání reportů Cena 950 Kč Co dostanete Talent Report, Sport Report, 3 hodiny organizované sportovní zábavy, pití a zdravou Emco svačinku Co s sebou Sportovní oblečení do haly, zábavu pro rodiče (Vaše děti zabavíme my :), sportovního ducha :)

> Otevírací doba

9:00 - 12:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Sportovní hala Maloměřice, Obřanská 13

> Komentáře