Lyžarský areál Geisskopf | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lyžarský areál Geisskopf

> Fotogalerie

> Termín

1.1.2014 - 31.12.2030

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Geißkopf je 1097 m vysoká hora v Bavorském lese v obci Breitenau, nedaleko obce Bischofsmais (cca 40 km od hranicního prechodu Železná Ruda). At už vyznáváte sjezdové lyžování, snowboarding, sáňkování nebo dáváte přednost bežkám, v našem lyžarském středisku zaměřeném na rodiny s dětmi si na své přijde rozhodně každý. Náš návrh jak strávit rodinný den v lyžařském areálu Geisskopf: Nejdříve lyžování nebo snowboarding, a pak zábava na saních... Máte chuť na dlouhou zimní túru klidnou, malebnou přírodou, jež skýtá úchvatné výhledy do okolí, nebo se raději necháte vyvézt lanovkou k bežecké trati „Höhenloipe“? Žádný problém. Všechny naše permanentky (např. 1-6 hodinové či celodenní nebo bodové) platí jak pro lyžare a snowboardisty, tak i sáňkaře. Náš lyžarský areál má skutečně co nabídnout, a to jak začátečníkům, tak i pokročilým či profesionálům. Máme zde 9 širokých, různě členitých sjezdovek o celkové délce 8 km. Pro milovníky akce a vetšího vzrušení se nabízí Geisskopf-Snowpark, kde se mužete vyřádit na boulích apod. A k příjemnému odreagování pro všechny začátečníky zde máme tzv. „Geissleinpark“. Instruktori lyžarských a snowboardových škol, které se na Geisskopfu nacházejí, vám budou velice rádi nápomocni, přičemž si zde můžete zapůjčit i veškeré potřebné vybavení na lyže ci snowboarding. Pro všechny „fandy“ sáňkování je tady úžasná, 2 km dlouhá sáňkařská dráha, ke které se pohodlně dostanete sedačkovou lanovkou. V hlavní sezóně - od středy do soboty od 18:00 do 22:00 hodin si určitě nenechte ujít báječné noční lyžování, a to hned na třech zdejších sjezdovkách. Všechny místní sjezdovky jsou denně udržovány a sedm z nich může být uměle zasnežováno pomocí snežných děl. K dispozici je i 1000 bezplatných parkovacích míst. Zkrátka nepřijdou ani běžkaři: čeká tu na ně až 70 km upravovaných tras a bruslařských drah.

> Otevírací doba

8:30 - 16:30

> Kontakt

Kraj: Německo
Město: Breitenau
Ulice: Unterbreitenau 3, 94253 Bischofsmais

> Komentáře