Bílá sobota - Jarmark v českokrumlovských klášterech | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Bílá sobota - Jarmark v českokrumlovských klášterech

> Termín

20.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

VELIKONOČNÍ JARMARK A ŘEMESLA NA KLÁŠTERNÍM DVOŘE O bílé sobotě se můžete v rámci velikonočního programu opět těšit na dobový trh i otevřené řemeslné dílny! Získejte dovednosti hrnčíře, brašnáře, sedláře, kováře, pekařky, valchářky a sklářky a vytvořte si společně s vašimi dětmi tradiční řemeslný výrobek. Klášterní řemeslníci mají pro vás k zakoupení připravené i výrobky ze svých dílen. 10.00–18.00 hod, Klášterní dvůr a Řemeslná ulička Platidlo Klášterní mince, směnný kurz: 1 mince = 10 Kč VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ PRO MALÉ I VELKÉ Nenechte si ujít tradiční velikonoční tvoření pro děti všeho věku. 10.00–18.00 hod, Velký sál a Seminární místnosti Platidlo Klášterní mince, směnný kurz: 1 mince = 10 Kč STÁJ POHODA NA KLÁŠTERNÍM DVOŘE Vysaďte své děti do koňského sedla a svěřte je do péče zkušených jezdců českokrumlovské stáje Pohoda. 10.00–14.00 hod, Klášterní dvůr Platidlo Klášterní mince, směnný kurz: 1 mince = 10 Kč PAPOUŠKOVO SIROTCI NA KLÁŠTERNÍ DVOŘE Velikonoční jarmark a řemesla na Klášterním dvoře oživí pod širým nebem legendární českokrumlovská skupina Papouškovo sirotci! 14.00–17.00 hod, Klášterní dvůr, vstup zdarma

> Otevírací doba

10:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Český Krumlov
Ulice: Kláštery, Klášterní dvůr 97

> Komentáře