Tuchlovické pivní slavnosti | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Tuchlovické pivní slavnosti

> Termín

18.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Rádi bychom Vás pozvali na 2. ročník Tuchlovických pivních slavností. Možná si vzpomínáte na letošní slunečný květnový den, kdy se za doprovodu dobré muziky čepovalo to nejlepší pivo z okolí. V ten den nezůstala jediná duše lačná po dobré zábavě, chutném jídle a pečlivě uvařeném a s láskou načepovaném kvalitním pivu nenasycena a návštěvnost překonala hranici 1400 lidí. Rozhodli jsme se pokusit tuto akci zopakovat a pokud možno Vám zážitek z ní ještě vylepšit. Datum je stanoveno na 18.5.2019 a slavnosti se opět budou konat v útulném areálu letního kina v Tuchlovicích. Máme přislíbenou účast oblíbených pivovarů Zichovec a Máša, které doplní další oceňováné minipivovary z daleka i blízkého okolí. Hudební doprovod obstará brzy po poledni, podobně jako minulý rok, legendární kapela Brutus. Dále vystoupí Duo Dominik Lomička a Bohuslav Ježek, kteří spolu se svou kolegyní rozzářili svým energickým vystoupením na prvním ročníku celé letní kino. Nebude to však vše. Později odpoledne dobije návštěvníkům energii ska kapela Sto zvířat a večer tomu všemu pověstnou třešničku na dortu nasadí svým vystoupením rocková skupina Mňága a Žďorp. Kromě tekutého zlata budou dále k dispozici stánky s jídlem, nealko nápoji (domácí limonádou) a vínem (Vinotéka Pod Věžákem). Závěrem bychom rádi nabídli reklamní prostor na prezentaci Vašeho podniku či předmětu podnikání. Může se jednat o nejrůznější formy propagace, např. uvedení jména firmy na plakátech, které budou v rámci propagace události vylepeny v okolí Kladenska a Rakovnicka, přímá propagace moderátorem akce, rozdávání reklamních letáčků spolu se vstupenkou, či reklamní banner vyvěšený v areálu letního kina. Jsme samozřejmě připraveni se dohodnout na konkrétní formě realizace samotné propagace dle představ zástupce firmy či podnikatele v rámci našich možností. Pro více informací nás kontaktujte na e-mailové adrese [email protected] Děkujeme!

> Otevírací doba

11:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Tuchlovice
Ulice: Letní kino Tuchlovice, ul. U tenisových kurtů

> Komentáře