Pochod Hornobřízský puchýř | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pochod Hornobřízský puchýř

> Termín

8.3.2019 - 10.3.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pionýrská skupina Horní Bříza ve spolupráci s KČT TJ TATRAN TŘEMOŠNÁ bude pořádat ve dnech 8. - 10.3.2019 31. ročník turistického pochodu HORNOBŘÍZSKÝ PUCHÝŘ Memoriál Jardy Nováka Pochod se stal memoriálem našeho kolegy a kamaráda Jardy Nováka - vzpomínka Tento web pochodu bude pro letošní ročník aktualizován v sobotu 9. 2. 2019. Jiří Calta Srdečně zveme všechny kamarády, turisty, přátele přírody, ale i ty, co se chtějí jen tak projít a udělat trochu zdravého pohybu. Připravujeme pro vás 30. ročník turistického pochodu Hornobřízský puchýř konaný v městečku Horní Bříza. Trasy pochodu jsou vedeny okolím Horní Břízy; oblastí situovanou 15 km severně od Plzně, lokalitou Plzeňského kraje zaměřenou na keramický průmysl a těžbu kaolinu. Loni bylo 1457 účastníků Kontaktní osoby: Jiří Calta, tel.: 739 681 397, e-mail: [email protected] Pod Mezí 1226, 33011 Třemošná

> Otevírací doba

dle harmonogramu

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Horní Bříza
Ulice: Horní Bříza – škola

> Komentáře