Závody kočárků - celá ČR | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Závody kočárků - celá ČR

> Termín

14.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

V neděli 14. dubna 2019 přesně v 15 hodin odstartují po celé České republice v pořadí již osmé Strolleringové závody – závody ve sportovní chůzi s kočárkem. Nadcházející závody můžeme opět označit jako MEZINÁRODNÍ, neboť se k České republice přidá znovu Slovensko! Je tedy jasné, tato neděle bude patřit všem aktivním rodičům, kteří se sejdou na několika desítkách míst po celé ČRa SR, aby změřili síly v této netradiční disciplíně. Podstatou samotných závodů je CHŮZE s kočárkem na cca 100 metrů dlouhé trati v co nejkratším čase. Zcela záměrně je kladen důraz na chůzi, neboť sportovní chůze je základem každé lekce programu Strollering– outdoorového fitness pro maminky (a tatínky) na MD. Pro soutěžící jsou připraveny vždy 3 hlavní kategorie závodů: pro maminky, pro tatínky a pro celé rodiny, kdy je třeba, aby se dva členové rodiny drželi madla kočárku současně. Součástí závodů bude na každém místě jejich konání také doprovodný program určený především pro nejmladší účastníky závodů. Celá akce také částí symbolického startovného podpoří určitou neziskovou organizaci – organizátoři Závodů kočárků tak mohou v daném místě konání podpořit právě tu svou místní organizaci či jedince. Přijďte si užít sportovně-zábavné odpoledne určené pro celou rodinu! www.zavodykocarku.cz Srdečně vás zveme na již 8. ročník sportovně-zábavného rodinného odpoledne STROLLERING Závody kočárků 2019, které se budou konat v neděli 14.4.2019 od 15:00 hod v parku Ladronka na pražském Břevnově. Rovněž pro vás bude připravený dětský koutek, skákací hrad a malování na obličej. Startovné je ve výši 200 Kč, přičemž výtěžek ze startovného bude věnováno neziskové organizaci Nedoklubko, která pomáha předčasně narozeným dětem a jejich rodičům. Více informací najdete na www.zavodykocarku.cz, přihlásit se můžete zde: http://www.zavodykocarku.cz/organizator/strollering-tym/ TĚŠÍME SE NA VÁS!

> Otevírací doba

15:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Tomanova
Telefon: 721 865 984
E-mail: [email protected]

> Komentáře