Charitativní karneval s Culinkou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Charitativní karneval s Culinkou

> Termín

17.3.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Charitativní karneval je tu! Těšit se můžete na Culinku a tancohrátky, doprovodný program i dětskou diskotéku. Oprašte kostýmy a přispějte koupí vstupenky na projekt Díky dětem! Třetí březnovou neděli se na Vás budeme těšit v sále na "dopravce" (Karlovarská 99, Plzeň) s parádním programem. S Culinkou si zazpíváme, zatančíme, ale také vyzkoušíme jednoduché hry ve velkém sále. Jako doprovodný program budou stanoviště se zábavnými úkoly a odměnami od hodných pirátů včetně malování na obličej zdarma. Celým odpolednem vás navíc provede skvělý moderátor s výběrem nejlepších dětských písniček na diskotéku. Vyrazte v zimním nečasu na rodinný karneval a podpořte dobrou věc. Podpořte projekt Díky dětem Předprodej vstupenek: Vstupné: 100,-/osobu v Centru volného času Skupovka (Skupova 4, Bory) Pondělí - čtvrtek od 15 do 18 hodin Tel: +420 731 162 984 Tým Skupovka❤️ Více informací na [email protected]

> Otevírací doba

14:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň
Ulice: Střední průmyslová škola dopravní, Karlovarská 99

> Komentáře