DEN ZEMĚ | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

DEN ZEMĚ

> Fotogalerie

> Termín

27.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Dvaadvacátý duben se již neodmyslitelně zapsal jako den, kdy lidé na celém světě slaví Den Země. A slavíme ho také u nás ve Starém Městě v Kovozoo! V sobotu 27. dubna to bude již po 12.té co otevřeme brány široké veřejnosti a oslavíme společně tento ekologický svátek. Vy se milí návštěvníci můžete těšit opět na bohatý program, spoustu atrakcí, hudebních produkcí, exhibicí a výstav. Zahrají nám kapely STREET 69, TABÁK nebo country kapela TELEGRAF. Pro nejmenší máme velké lákadlo a sice dětskou skupinu ČIPERKOVÉ! Těšit se můžete také na kouzelníka MIŠUGE, skákací hrady, malování na obličej, segway vozítka nebo koloběžky. V zahradě pro vás budeme mít zbrusu novou stezku "ZACHRAŇME PLANETU", kterou si s vašimi dětmi můžete projít a zjistit tak více o tom, jak šetřit naši Zemi. Určitě navštivte také MOBILNÍ PLANETÁRIUM s nejrůznějšími projekcemi, jak pro děti, tak dospělé.

> Otevírací doba

11:00 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Staré Město u Uherského Hradiště
Ulice: REC Group, Brněnská 1372, 686 03 Staré Město

> Komentáře